.

.

New
SHENYI Хардвер Алатка 13/19/25PCS 1.0~13mm ХСС Титаниум Обложена Вежба Малку Сет за Метал Машини за Дупчење алат Додатоци во Железна Кутија (Боја : 19pc s)

SHENYI Хардвер Алатка 13/19/25PCS 1.0~13mm ХСС Титаниум Обложена Вежба Малку Сет за Метал Машини за Дупчење алат Додатоци

DEN 715.20

Тековен
Во продавницата

Професионални Одржување Алатки и Хардвер Алатка Поставува во Индустриска Област, Сигурен и Издржлив. Директно Круг месо тело одговара на повеќето вежба chucks. Високо Квалитетен Материјал,High Speed Челик Материјал. Висока Ефикасност Во Дупчење Metals Wood. Спакувани во метална кутија со етикета.Само за вработените со Професионални Вештини Може да Го Користат.ХСС high speed челик За Поголема Термичка Отпорност на Триење, Тешки Веб Изградба Сила За Издржливост, За Метал Дупчење, Вклучувајќи Тешки Абразивни, Легури на Метал Дупчење На Челик, од Леано Железо Дрво, Димензии : 13 Компјутери (1.5-6.5 MM)19 Компјутери (1-10ММ) )25 Компјутери (1-13 MM) )Пакет се вклучени : 13 PCS ИЛИ 19 PCS ИЛИ 25 PCS.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди