.

.

New
SE ХСС Пресврт Вежба Жица Guages (10 КОМПЈУТЕР.) - 8269HDB

SE ХСС Пресврт Вежба Жица Guages (10 КОМПЈУТЕР.) - 8269HDB

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Големина : 69. Пакет од 10. Изработени од high speed челик.Вежби точни дупки.Одлично за дупчење обоени метали, тешки кастинг песок forgings, работни закорави од нерѓосувачки челик, и повеќе.Оваа 10pc брзина пресврт вежба битови во собата е изработени од high speed челик.Се одликува со месо тело големина на 1/16", дијаметар .07mm, и е големината на #69. Одлично за дупчење обоени метали, тешки кастинг песок forgings, работни закорави од не ' рѓосувачки челик и други тешко челици и тешки висока затегнувачка цврстина nonferrous метали како титаниум.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди