.

.

New
DISSTON КОМПАНИЈА 119990 9/32x4-1/4 High Speed Челик Комбинација Вежба и допрете го

DISSTON КОМПАНИЈА 119990 9/32x4-1/4 High Speed Челик Комбинација Вежба и допрете го

DEN 93.84

Тековен
Во продавницата

Двојно засилен индустриски ронки & лепак за зголемување на живот, а и издржливост.Лесен за употреба.Произведени во Кина.Господар Механичар, 9/32" x 4-1/4", high speed челик, ЦРНА оксид вежба малку, 135 сплит точка, jobber должина, директно месо тело, 135 точка агол со 4 сечење на рабовите, со што се елиминира одење и обезбеди брза пенетрација, ЦРНА оксид калење третман го намалува Frictional отпор & подобрува чип проток, се препорачува за дрво, пластика, Wallboard, иверица & меки метали, алуминиум, месинг & бронза, за повремена употреба во не ' рѓосувачки челик и други тешко метали, Carded.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди