.

.

New
Заеднички менгеме 100PCS Круг Кабел Жица Клипови 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел за Управување со RG6 CAT6 RJ45 Електрична Жица Кабелот Вратоврска Носителот Круг кабел клипови Мулти-цел

Заеднички менгеме 100PCS Круг Кабел Жица Клипови 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел за Управување со RG6 CAT6 RJ45 Електрична Жица

DEN 564.00

Тековен
Во продавницата

Тркалезна Пластика Кабел Клипови - Тркалезна Пластика Кабел Клипови Штити Изолација и се Временските Отпорни, Отпорни на Влијанието &Non Corrosive Completewith Corrosionresistanthardened Нокти за Обезбедување Кабел за да Дрво, Цемент, Гипс, Тули, итн. 100 Парчиња со Големина од 4 мм, 6 mm, 8 mm, 10 мм во Бела Боја, Тркалезна Форма.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди