.

.

New
100 PK 14 ИНЧЕН Поштенски Врски Најлон Црна 40 КГ УВ Отпорни на Временските Wire Кабел BCT14

100 PK 14 ИНЧЕН Поштенски Врски Најлон Црна 40 КГ УВ Отпорни на Временските Wire Кабел BCT14

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

(100) ПАКЕТ НА 14 ИНЧЕН ЦРНА НАЈЛОН ПОШТЕНСКИ ВРСКИ.УВ И ВРЕМЕНСКИТЕ ОТПОРНИ. 40 КГ ЗАТЕГНУВАЧКА ЦВРСТИНА.ОВА Е ЗА 100 ПАКЕТ НА 14 ИНЧЕН ЦРНА НАЈЛОН ПОШТЕНСКИ ВРСКИ 40 КГ ЗАТЕГНУВАЧКА ЦВРСТИНА И УВ ОТПОРНИ НА ВРЕМЕНСКИТЕ НЕ СЕ ИЗМАМЕНИ ОД СТРАНА НА ЕВТИНИ ZIPTIES ДЕКА СЕ ПРЕКИНЕ И ДА ПОПУШТАТ НИЕ МОРА СЕКОЈ ТЕРМИНАЛ/КОНЕКТОР ДЕКА МОЖЕТЕ ДА ГО САКАТЕ ВО НАШАТА EBAY ПРОДАВНИЦА UNINSULATED БАКАР ВИНИЛ НАЈЛОН КУРШУМ ЗАДНИК ПРСТЕН ЛОПАТА Т ЧЕШМИ МАГАРЕШКИ БРАВИ БЛИСКУ КРАЈОТ КАПИ ЖИЦА ОРЕВИ И ДР.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди