.

.

New
USB Кабелот за Nikon Coolpix Камера B500 L32 L840 S3700 L340 A300 A100

USB Кабелот за Nikon Coolpix Камера B500 L32 L840 S3700 L340 A300 A100

DEN 167.76

Тековен
Во продавницата

100% Сосема нов и висок квалитет.Текст Volt Опсег : 100-240 V (во Светот во Согласност).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Сите наши објекти што доаѓаат со 30-Дена гаранција за враќање на парите.Предаден во рок од 1-2 дена откако плаќање во готово.Тоа трае околу 3-9 работни денови да стигне до вас.USB Кабелот за Nikon Coolpix Камера B500 L32 L840 S3700 L340 A300 A100.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди