.

.

New
HUACHEN-LS Синтетички Крик Линија Кабел Јаже 1/4 100ft Синтетички Влакна Трајни Крик Линија Кабел Јаже 6500 кг Обвивка Влечење Јаже за АТВ UTV Синтетички на АТВ UTV

HUACHEN-LS Синтетички Крик Линија Кабел Јаже 1/4 100ft Синтетички Влакна Трајни Крик Линија Кабел Јаже 6500 кг Обвивка

DEN 1199.76

Тековен
Во продавницата

Тоа е издржлив и лесен.Лесно да се Справи со, Splice, Не Frays.Нерѓосувачки Челик Напрсток за Кука Прилог (Кука не е вклучен).Синтетички Јаже нема да Kink, Навивам.Исклучително Светлина, Плови во Вода.Сива 1/4*100ft Синтетички Крик Јаже,АТВ Крик Кабел,Влечење Rope Color : Grey Material : Синтетички Fiber Length : 100ft Thickness : 1/4"Кршење Сила : Просечна 6500lbs+Делови : Напрсток и најлон sleeve Package Вклучува : 1 X Сива 1/4*100ft Крик Rope Note : 1.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)2.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди