.

.

New
Meijunter Замена Inline го исклучите Кабел Компатибилен со Астро A10 A40 A30 А50 Гејмерски Слушалки/PS4/Xbox Еден/Switch - Аудио Кабелот Адаптер

Meijunter Замена Inline го исклучите Кабел Компатибилен со Астро A10 A40 A30 А50 Гејмерски Слушалки/PS4/Xbox Еден/Switch

DEN 311.76

Тековен
Во продавницата

【Модел】Замена inline го исклучите кабел компатибилен со Астро A10 A40 A30 А50 Гејмерски Слушалки/PS4/Xbox Еден/Switch. 【Материјал】Нашето внатрешно го исклучите кабелот е направен на кислород-бесплатни бакар+најлон, метежот слободни конектор, висока затегнувачка цврстина, трајни плетенка жица за трајност и отпорност на триење. 【Inline го исклучите】кабелот има внатрешно го исклучите функцијата, работата метод е да им помогнам нагоре и надолу, 2м/6.56 fts во должина на кабел. 【3,5 мм Џек】3,5 мм машки 3,5 мм машки слушалки кабел, може да се користи со PC и Mac со 3.5 милиметарски џек. 【Слушалки Кабел】за Користење на нашата inline го исклучите кабел за да го поврзете вашиот A10 A40 A30 А50 гејмерски слушалки на PS4, Xbox Еден, се Префрлат конзоли за играта, таблет, КОМПЈУТЕР, позлатени конектори обезбеди совршен квалитет на звукот и подобар игри искуство.Опис Спецификации : Состојба : Сосема нов и висок квалитет.Компатибилен Со : Замена inline го исклучите кабел компатибилен со Астро A10 A40 A30 А50 Гејмерски Слушалки/PS4/Xbox Еден/Switch.Материјал : Кислород Слободни Бакар + Најлон Должина на Кабел : 2m/6.56 fts 3,5 мм машки 3,5 мм машки слушалки кабел Пакет Содржина : 1 x Слушалки Кабел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди