.

.

New
Ferplast Ferret кафез FURET КУЛА, вертикална два спрата структура, тркала и други додатоци се вклучени. Лакирани сива метал и пластика, 75 x 80 x h 161 cm

Ferplast Ferret кафез FURET КУЛА, вертикална два спрата структура, тркала и други додатоци се вклучени. Лакирани сива метал

DEN 6791.76

Тековен
Во продавницата

Голем ferret кафез со два спрата структура за максимална удобност живеење, поврзани со полици и цевки.Хабитат направени од лакирани или жица со термопластични смола bottoms, доаѓа во комплет со тркала.Големи предни врати опремен со безбедносни систем на заклучување на предната страна.Кафез се продава во save-простор за пакување, лесно да собрание.Пластични колони во аглите за да се подобри стабилноста и сила.Лесно да се чисти благодарение на отстранлив бази и посебна жица нето.Додатоци се вклучени : а внесувач и пластични пиење шише, а hammock, аголна ferret тоалет, полици и скали, цевки во собата за вежбање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди