.

.

New
TANKE 1200ml DIY Силикони Сапун Одлуки Мувла Дрвена Кутија Поставите Рачно Сапун Машина со Скала Кујна Алатка 1995g

TANKE 1200ml DIY Силикони Сапун Одлуки Мувла Дрвена Кутија Поставите Рачно Сапун Машина со Скала Кујна Алатка 1995g

DEN 1470.24

Тековен
Во продавницата

Сапун Мувла Три дрвени кутии и три различни бои силиконски калапи, сапун машина со вагата може да ви помогне да се намали за 0.5‑5cm дебелина сапун парчиња, парчиња леб, итн.Сапун Машина DIY сапун одлуки мувла, заврши додаток комплет со целосна функција, удобна и практична, обновливи и да ви донесе многу забава на DIY.Сапун Мувла Практични кујна алатка, лесна за чистење со не‑стап површина, погоден за правење колачи, сапуни, puddings, леб, и чоколади.Силиконски Калап внатрешниот силиконски калап и надворешниот дрвени мувла се лесни за употреба и лесно да се demold, додека одржување на сапун форма совршено, сигурен за користење.Кујна Печење На меки силиконски калап е еластична, отпорни на kink и не е лесно да се деформира, висока температура отпорни до -40℃-220℃.Тоа може да биде ставен во електрични печки, микробранови печки, фрижидери и dishwashers.Кога имате проблеми, не заборавајте да контактирате со нас, ние активно ќе ви помогнат да се реши проблемот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Калап Сапун Материјали : Дрво + Силикони Силиконски Калап Боја : Виолетова + Розова + Небото Сино Капацитет : 1200ml Сапун Машина Големина : Прибл. 26 x 22 x 3 cm / 10.2 x 8.7 x 1.2 во Дрвена Кутија Големина : Прибл. 280 x 90 x 80 mm / 11.0 х 3.5 x 3.1 во Силиконски Калап Големина : Прибл. 275 x 85 x 80 mm / 10.8 x 3.3 x 3.1 во Тежина : Околу. 1995g / 70.4 оз Пакет Листата : 3 x Дрвени Box1 x Сапун Машина Base5 x Сапун Машина Accessories3 x Силиконски Калап Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди