.

.

New
Кристофер Најт Дома Маргарет 3 Panelled Железо Камин Екран, Црна

Кристофер Најт Дома Маргарет 3 Panelled Железо Камин Екран, Црна

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Вклучува : 1 (еден) оган екран.Димензии : 14. 00 инчи длабоки x 48. 50 инчи широка x 30. 25 инчи висок.Материјал : железо Крај : Црна.Оваа камин екран е одличен Начин за да додадете малку талент за вашиот оган место додека се уште да биде во можност да уживаат во топлината на огнот.Не само што е овој екран разговор парче за вашиот дом, но, исто така, служи за да се заштити вашиот дом од основните жар од горење вашиот дом или повредени никого.Екранот помага да се заштити вас и вашиот дом, додека се уште се убави да се погледне.Нема собрание потребно.Вклучува : 1 (Еден) Оган Екран.Материјал : Железо.Заврши достапно и во : Злато, Црна.Нема Собрание Потребно.Оваа камин екран е одличен начин за да додадете малку талент за вашиот оган место додека се уште да биде во можност да уживаат во топлината на огнот.Не само што е овој екран разговор парче за вашиот дом, но, исто така, служи за да се заштити вашиот дом од основните жар од горење вашиот дом или повредени никого.Екранот помага да се заштити вас и вашиот дом, додека се уште се убави да се погледне.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди