.

.

New
Beanie Шапка Животни Поврзана Капа за Мажи Жени Возрасни Рибар Slouchy Beanie Капа Черепот Капа на Главата Капа Chemo Шапка Унисекс Подароци

Beanie Шапка Животни Поврзана Капа за Мажи Жени Возрасни Рибар Slouchy Beanie Капа Черепот Капа на Главата Капа Chemo Шапка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер.Рака Мие Само. 【Големина】 Една Големина Одговара На Сите,Добра Еластичност, Растеглив Да Се Вклопи Во Повеќето Глава Големини.Капа Обемот : 20-23 Инчи (53-59 Cm).Тоа Snuggles Блиску Да Вашата Кожа И ја Зема Формата На Главата, Осигурувајќи Дека Тоа Не Е Премногу Тесна Или Широка, Ултра Удобно Лесни, Но Топло Во Исто Време. 【Високо-Квалитетни Материјали】 100% Полиестер, Меки И Удобни Ткаенина, Кожа-Friendly И Дише, Силна Пот Апсорпција.Издржлив,Да Ги Задржи На Шапка Во Својата Најдобра Кондиција И Форма,Кожата Пријателски , Рачен Перење Е Препорачливо,Се Исуши Природно. 【Применливи Прилики】 Тоа Е Многу Погоден За Губење На Косата Или Спиење За Да Се Скрие Косата Или Да Ја Заштити Главата.Погодна За Внатрешна И Надворешна Активности Во Пролет, Лето, Есен И Зима, На Шопинг, Да Си Останат Дома, Водење, Кампување, Патување, Риболов, Пешачењето, Излет Или На Патување. 【Карактеристики】 Лесен За Носење, Чисто И Модерен Капа Тип, Погоден За Носене Од Страна На Мажите И Жените, Универзал Во Сите Сезони, Лесно Да Се Грижи, Полни Главата, Не Се Лизга И Навремено-Отпорни, Без Намалување, Нема Боја Исчезнува, Без Топка.Овој Класичен Рибар Beanie Одговара За Било Прилики. 【Најдобрите Подароци】 Модерен Дизајн На Beanie Шапка Го Прави Идеален Подарок За Мажи, Жени, Момчиња И Девојки, Како Празник Подароци, Божиќ Подароци, Денот На Благодарноста Подароци.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди