.

.

New
DANMY Бебе Beanie Шапка, Бебе Новородено Дете Зима и Топло Поврзана Капа, Памук Поставата Зима Топла КАПА за Малку Момчиња Девојчиња

DANMY Бебе Beanie Шапка, Бебе Новородено Дете Зима и Топло Поврзана Капа, Памук Поставата Зима Топла КАПА за Малку Момчиња

DEN 239.76

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Акрилна киселина, руно. 100% Акрил и Памук.Бебе Бебе beanie поврзана капа е направен од 100% висок квалитет акрилик материјал.тоа се дебели, трајни,Привремени, дише,кожата-friendly и добра еластичност.Совршен за бебиња, новороденчињата, години, малку момчињата, девојчињата.Големина на Главата на мерење : оригинална големина 16 CM / 6.29 инчи, Најмногу се Водат 26 CM / 10.23 инчи.Погоден за 6 - 24 месеци бебето.Нашето бебе капа е многу топло, чува на температура ќе се заклучува и се противи на студената зима.Голема бебе зима beanie капи.Симпатична голем лак!Совршен бебе капа и ракавици додатоци.бела, розова и сива, може да бидат исти за било облека или чевли.Тоа може да се носи во пролет, лето, есен и зима(затворен), за топлина и совршен главата заштита!Во текот на целиот ден пријатна за носење.Секоја прилика може да се користи!Новороденче придружник за партиите, роденден партии, 100-ден банкети, фотографирање пука, и др.Совршен подарок за новородено бебе!.DANMY е Американски регистрирани бренд!Висок квалитет на родени памук капа, фетална капа, плетени капа, безбол капа, сонцето шапка и така натаму, професионален дизајн, високо квалитетни услуги на клиентите!Препорачливо е да се мијат со рака за подобар ефект, без деформација!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди