.

.

New
Duufin 24 Парови Mottled Акрилик Обетки Смола Капка Dangle Earring Обрачот Изјава Обетки Polygonal Бохемски Мода Накит Обетки за Жени, Девојки

Duufin 24 Парови Mottled Акрилик Обетки Смола Капка Dangle Earring Обрачот Изјава Обетки Polygonal Бохемски Мода Накит

DEN 623.76

Тековен
Во продавницата

Разни стил : вклучувајќи 24 парови акрилик обетки во различни стилови и бои, што е доволно количество и стилови за вашиот секојдневен носат и натпревар различни тимови и прилики.Елегантен дизајн : на акрилик обетки се во соодветна големина како на слика шоу, одговара за вашите уши добро и нема брат вашите уши, секој пар на смола обетки имаат единствен модел, око-фаќање и елегантен.Лесен и удобен : овие изјава обетки се направени на премиум акрилик материјал со алуминиумски уво studs, убава и лесни, фино полирање смола обетки се изедначи и нема да исчезнат лесно, кој е издржлив и удобен за носење.Широк апликации : на mottled акрилик обетки се совршен подарок за жени и девојчиња, идеален за секојдневно носење, референци, патува, датира и партија, обетки секогаш убави и привлечни додатоци на целата година.Топло забелешка : за Да се acoid непотребни повреди, ве молиме да не носи акрилик обетки додека спиење, пливање или преземање на вежбање.И обетки со остар уво studs, ве молиме да го задржи надвор допир на децата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди