.

.

New
Towever 3'x4' Bungee Товар Нето Долго се Протега до 6'x8' 8см х 8cm Мрежа Нето Мали Голем Товар Товари Построги за Скок Товар на Превозникот

Towever 3'x4' Bungee Товар Нето Долго се Протега до 6'x8' 8см х 8cm Мрежа Нето Мали Голем Товар Товари Построги за Скок

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Оваа bungee товар нето за пикап камион е направен од премиум гума bungee webbing со 5mm дијаметар и 8см х 8cm мрежа.Тоа е издржлив доволно и може да се користи дури и во тешки временски услови.Овој товар камион нето може да водат до 6'x8 " и е дизајниран со 165 мрежи, кои помагаат да се спречат мали предмети од кои спаѓаат надвор.Надградба на Алуминиум Carabiners со D Форма Куки : Ова bungee товар нето за камионот корито е опремена со 10 метежот-слободен D Клип Carabiners како и 10 пластични куки, можете да изберете што сакате.Овој товар нето за приколка работи совршено за на покрив врвот товарни превозници и багаж полици на камиони, приколки, магнети, џипови, спортски автомобили, ATV/UTV, брод и така натаму.На метежот-слободен D Клип Carabiners може да се користи лесно и брзо се стега, и пакетот, исто така, вклучува торба со јаже контракција да се печат, така што ќе може да се стави на камионот корито товар нето во торба и ја сместите под места или во гаража.Towever 3'x4' Bungee Товар во Багажникот Нето за Тешки Автомобил и Камион со Кревет Организатор 8см х 8cm Мрежа со 10 метежот-слободен D Клип Carabiners и 10 Пластични Куки за Патување Багаж Решетката.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди