.

.

New
Т TGBROS Обичај се Вклопуваат за Автомобил Товар Мат Buick Енклава 2020 2021 2018 2019 Зад 2. Ред Сите Временски Товар Лагер Задните Трупот Лагер Не се Лизга TPO Odourless

Т TGBROS Обичај се Вклопуваат за Автомобил Товар Мат Buick Енклава 2020 2021 2018 2019 Зад 2. Ред Сите Временски Товар

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Обичај се ВклопуваатСовршено се вклопуваат за 2018-2021 Buick Енклава Зад 2. Ред.Високо прецизен модел дизајн, прилагодување на рабовите токму и само да се стави тоа во багажникот на вашиот автомобил.Според автомобил големина дизајн, 100% одговара на вашиот автомобил и не треба да се намали.Врховниот МатеријалНапредни TPE процес,издржливост,анти-носат,анти-корозија и лесно да се чисти.100% odourless,не било штетни материи,нека вас и вашето семејство останете здрави во внатрешноста на автомобилот.Не се лизга и ВодоотпоренОбезбеди Не се лизга и Водоотпорен заштита за да се спречи работите да се движат додека возите и каква било штета на вашиот автомобил багажникот лагер за полн товар заштита.Без да се грижиш за никаде со вода,снег,мраз,валкани,маснотии,пијат правење на вашиот автомобил валкани.Лесно & Брз чистење со влажна крпа или вода и да се направи да изгледа нови за долг животен век.Сите Временски услови Заштита-Ова Товар мат е обичај-намалување специјално за 2018-2021 Buick Енклава Зад 2. Ред.Сите Временски услови заштита.Високата предност и мрежа линии можат да носат повеќе прашина, кал, течни и остатоци од истури.Отстранување на било мензи се прават лесно благодарение на конфигурацијата на жлебови.Лесно Да се ИнсталираБез оштетување на вашиот автомобил.Лесно да го инсталирате или отстраните.Нашите ексклузивни материјали им помогне одржите вашиот облоги безбедно место.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди