.

.

New
SH-4605 Челик Низок/ Среден/ Висок Покрив Ван Shelving Систем за Складирање Одговара на Транзит, ГМ, NV, Promaster, Спринтер и Metris, Contoured Shelving Единица, 52 W x 46 H x 13 D

SH-4605 Челик Низок/ Среден/ Висок Покрив Ван Shelving Систем за Складирање Одговара на Транзит, ГМ, NV, Promaster, Спринтер

DEN 8877.60

Тековен
Во продавницата

Низок/ Среден/ Висок Покрив Ван Модуларен Shelving Складирање - Одговара на Транзит, GMC/Chevy Express, NV, Promaster, Спринтер и Metris.Доаѓа со 3 Целосно Прилагодливи Полиците и Пластични Задниот поклопец.Долготрајни & Иновативниот Дизајн, Квалитет на Производот, Dimentions : 52"W x 46"H x 13"Г. Греј Прав Грб, Собранието трае минути.Сите Монтажа на хардвер / загради се вклучени.Со цел да се Вклопи Транзит, GMC/Chevy Express, NV, Promaster, Спринтер и Metris.Ван Модуларен Shelving Единица за Складирање - 52"W x 46"H x 13"D. Contoured Ван Shelving Складирање овозможува ван внатрешни работи да бидат прилагодени да одговараат на вашите специфични потреби.Стандард Ван Shelving Единица доаѓа со 3 Прилагодливи Полиците и Пластични Задниот Панел.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди