.

.

New
Winnerlink Тетоважа Кармин Памук Брис Усна Сјај - Долготрајни Сомот Мат Кармин Водоотпорен Не-Стап Првенство Усна Глазура Креативен Дизајн Убавина Усна Дамки за Жените

Winnerlink Тетоважа Кармин Памук Брис Усна Сјај - Долготрајни Сомот Мат Кармин Водоотпорен Не-Стап Првенство Усна Глазура

DEN 36.24

Тековен
Во продавницата

Чекор 2 : Почекајте неколку секунди додека на другиот крај е натопена со усна тетоважа течност.Различни Бои : Долг носат и kissproof нијанси од светлина до длабоко палета на бои вклучени бледо розова, топло pinky голи, топло средината на ѕвонење беж, точно сина, црвена, длабоко темноцрвена и вистински жолта кафена.И двајцата се суши надолу за да ги големо влијание целосно attractivie мазна мат финиш и во текот на целиот ден.Тоа е лесно да се направи до Карактеристика : 100% сосема нов квалитет Нето тежина : 20 парчиња Применливи население : Девојки број Боја : Розова / red / ГОЛИ / Роуз / multicolor Ефикасност : discard (отфрли) / не се држи чаша усна сјај по употребата рок на траење : 3 години Користење метод : Чекор 1 : Место на памук брис вертикално, се сече еден крај со хоризонтална линија, и усна тетоважа течност ќе тече до другиот крај.Влажна кармин им овозможи на вашата уста, изгледа сјајна и шармантна.Ова е многу удобен и убава усна шминка сет. Толеранција на прирачник за мерење е 2-5g.Дозволете Вашите Усни Не Зборува : Најдете совршен црвен кармин и појавување на усна лагер, се собираат секој од нашите ексклузивни усна сјај нијанси, или лекување на вашите усни на усни balms дека лекува, заштита и придавам влогови.Не држи чаша, не дупка со, водоотпорен бакнување.Идеален подарок : Кармин е high-end подарок како роденденски подарок, Денот на Вљубените подароци, Ден на Мајката подарок, Денот на Таткото подароци, Божиќ подароци за семејство, сопруга, сопруг, момче или девојка, или други посебни ден подароци.Секогаш за вас.Овој кармин карактеристики нашиот единствен стрелка апликатори за повеќе прецизни апликација со беспрекорна мат финиш, која ќе трае до 16 часа.Ние, исто така, има четири комбинации на бои. Поради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на стока.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди