.

.

New
Мат на Сјајот на Течен Кармин Долготрајни Усни Дијамантски Сјај Светкавиот Сјајни Водоотпорен Кармин Метален Трепет Lipgloss Усна Сјај за Жената Подарок за Денот на В?

Мат на Сјајот на Течен Кармин Долготрајни Усни Дијамантски Сјај Светкавиот Сјајни Водоотпорен Кармин Метален Трепет Lipgloss

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

【Навлажнувачки】На долготраен кармин содржи навлажнувачки состојки за удобно,emollient и свиленкаста чувствуваат дека не се исуши усните надвор. 【Подобрување на Вашиот Тен】Секоја жена треба да има повеќе од еден кармин, тоа може да го подобри вашиот тен и да изгледа поубаво. 【Најпопуларните Бои】Секси Боја Усна Сјај на Мат Најновите Долготрајни Течен Кармин Мат Lipgloss Кармин, полн, шарен, долготрајни, трајни, навлажнувачки, waterproofs, не исчезнат, мат, сјајот, трепет поставен метален, целосна големина на усна сјај од најпопуларните бои. 【Совршен Подарок】 На усна сјај база е совршен подарок за вашата мајка, сестра, девојка, пријателки или помине уметност љубители на таква прилика како роденден, за Нова Година, Божиќ, годишнина, Денот на Вљубените, Ден на Мајката и сл.Не може да одолее на интересот на големите усна база. 【Muti-бои】18 видови различни бои да се избере, погоден за различни прилики, без разлика дали тоа е работа или датира се многу поволни.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди