.

.

New
Nars 0.18 Оз Добие До Застане Powermatte Усна Пигмент

Nars 0.18 Оз Добие До Застане Powermatte Усна Пигмент

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ ПИГМЕНТ СО ЕДЕН УДАР АПЛИКАЦИЈА.Долготрајна формула обезбедува траен, дупка со кои се отпорни на абење.Течност Пигмент Комплекс обезбедува лесен, флексибилни боја која се движи со усните и да се чувствува удобно.Ултра-пигментирани боја има вистинска мат финиш.Мазна течна текстура глајд модели со леснотија да им даде целосно заситени нетранспарентно покриеност.Моќ и прецизност - новиот моќ пар.Пробив се концентрира на NARS најмоќните мат уште.Течност Пигмент Комплекс, течен пигмент со нулта гравитација се чувствуваат, воведува бесконечна мат боја сатурација со ултра-флексибилни долго-се носат.Мат.Овластен.Види NARS Powermatte Усна Пигмент нијанси на.Дознај повеќе за NARS.Најдете ULTA Убавина продавници кои носат NARS.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди