.

.

New
Tanglou 4PCS Керамички Кварц Crucible Сад Првенство за Топење Кастинг Рафинирање Печка Јадење 100g

Tanglou 4PCS Керамички Кварц Crucible Сад Првенство за Топење Кастинг Рафинирање Печка Јадење 100g

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

4 PCS Бела Керамички Crucible Сад Јадење Првенство 100g,да се Пресмета со Сребро, со Фрлаат Устата.Outter Дијаметар 57mm,Висина 22mm,Тежината е 45g,Капацитет е 14ml, Дебелина на Ѕид 6mm.Sio2>99.99%,Отпор На Компресија 70 Mpa,Високо Квалитетни Керамички Crucible Сад.Бела Кварц Керамички Crucible Чинија Сад Печка Кастинг Tools.Одговараат за Високо Temperture Platinum/Метал /Gold/Сребрена/Месинг/Бакар/Легура Рафинирање Лиење во Калапи.Детали : Sio2>99.99%,Отпор на Компресија 70 Mpa Outter Дијаметар 57mm,Висина 22mm Package од страна на Кутијата,Кварц Керамички Crucible Сад Сад за Кастинг Рафинирање Калапи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди