.

.

New
E-HEELP Автомобил Џек Хидраулични 12V DC 33000lbs Тешки Електрични Џек Кат Џек со LED Дисплеј за Camper RV Камион Ван Седан SUV

E-HEELP Автомобил Џек Хидраулични 12V DC 33000lbs Тешки Електрични Џек Кат Џек со LED Дисплеј за Camper RV Камион Ван Седан

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

[ПРОФЕСИОНАЛНИ ЕЛЕКТРИЧНИ ЏЕК] Автомобил Џек Хидраулични 12 V DC, со Макс.вчитување на тежината на 33000lbs(15ton) и подигнување на опсег од 7.87 да 20.4 инчи, може да се служи како вашиот професионален авто помошник. [MULTPURPOSE ПРИМЕНА] Овој електричен автомобил џек не е само наменета за седан, но, исто така, RV, ЏИП, camper, камион и pick-up.Без разлика дали во вашиот дом гаража или автомобил поправка продавница, или патот за итни случаи во автопат.Нашите преносни тешки-должност автомобил џек е опремена со LED светло, дури и во полноќ, вашата работна околина може да се активираат без никаков напор. [СИТЕ ЗА ВАШАТА SEURITY] Овој електричен автомобил џек метална рамка спречува тоа од лизгање и пукаат, и со вграден LED светло инсталиран во предниот дел на електрични и хидраулични џек, вашата работна околина може да се активираат. [СОВРШЕН ИЗБОР] Два начини на напојување : пура полесни и автомобил батеријата со 12 V/24 V штекер.Ние обезбедуваме 5m моќ кабел, лесно натпревари речиси сите возила.Нашите електричен автомобил џек е опремен со виткање лизгачки тркала на дното, овозможувајќи ви да лесно го однесе насекаде. [ГОЛЕМА УСЛУГА] Ние нудиме три месеци, бесплатно враќање и замена услуга и една година гаранција.Најпосле, ве молиме прочитајте го упатството внимателно пред користење на хидраулични автомобил џек.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди