.

.

New
Кат Светилка 1 Светло - Сива

Кат Светилка 1 Светло - Сива

DEN 8736.00

Тековен
Во продавницата

Кат Светилка 1 Светлината.Кат светилка.Димензии : D : D 15.5 x H 60.5 cm.База Димензија за Зголеми Врска : D : D 15.5 cm.Lampholder Напад : E27. Кат Светилка 1 Светло - Кат светилка - Димензии : D : D 15.5 x H 60.5 см - База Димензија за Зголеми Врска : D : D 15.5 см - Тело Димензија : - Стакло Абажур Димензија : - Крушка се Вклучени : Не - Одредување на Полнење : Не - Lampholder Напад : E27 - Број на Светилки : n.1 - Напон : 220-240 - Крај : Сиво - Крај : .

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди