.

.

New
Спреј Млазници/претежно облачно Спреј & Поток Sprayer Замена/Црна Предизвика Sprayer Блузи/Одговараат за 8, 16 Унца Стакло Спреј за Шишиња / 2 Пакет

Спреј Млазници/претежно облачно Спреј & Поток Sprayer Замена/Црна Предизвика Sprayer Блузи/Одговараат за 8, 16 Унца Стакло

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

☆ 【Стандардна Големина】 Нашите спреј млазници се стандардна големина, можете да ги користите за 8/16 унца Бостон круг шишиња или 8/16 унца спреј шишиња.Цевката е 7.484 инчи долго, тоа е доволно долго за 16 унца шишиња, и може да се намали до соодветна должина за вашиот шишиња.Постојат две парчиња во пакет.Тоа е совршен избор за замена!. ☆ 【Ротирачки Млазницата】 Со три спреј прилагодувања, две спреј начини,спреј млазници се прилагодливи.Можете да пресврт во различни режими, конвертирате во магла или стрим како што е потребно.Кога не го користите, можете да го заклучите за да се избегне течни течење. ☆ 【Одличен Дизајн】Постојат 2-прсти конкавна на справи, во согласност со ергономски принципи.Тие може да ви овозможи да се сфати шише лесно и да ви обезбеди со поудобно рака чувство.Голема atomization го направи тоа не е лесно да се акумулира вода.Течење-доказ дизајн во внатрешноста на спреј млазници, може да бидат сигурни да го користите!. ☆ 【Се обезбеди Материјал】 спреј млазници се направени од PP пластика, Без BPA и олово-бесплатно, кои се безбедни и издржливи.Вие не мора да се грижите дека ќе рѓа, како и други обичен метал материјал.На пластичен материјал не ќе скршен лесно и може да се користи, да ви помогне да се заштити животната средина. ☆ 【Повеќекратна Употреба】 Можете да го користите спреј млазници за многу амбиент.Неограничено користење како на пример за наводнување на градината, чистење на кујната, капење вашите миленици, прскање мирис, убавина третмани, итн.На нетранспарентно црн спреј млазницата е совршен chioce за чистење и санација, како водород пероксид е безбедно од деградација од светлината.Тоа ќе биде практична асистент во вашиот секојдневен живот!.Овие спреј млазници одговараат за 8 или 16 унца спреј шишиња.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди