.

.

New
Мие Подот Мат Килим Правоаголник Расадник Килим за Кујна Убава Фламинго Спална соба и Дневна Соба 24x16in

Мие Подот Мат Килим Правоаголник Расадник Килим за Кујна Убава Фламинго Спална соба и Дневна Соба 24x16in

DEN 885.60

Тековен
Во продавницата

ПРИЈАТНА Или совршен стави дома под кафе на маса, мал јадење сет, во кујна, или entryway, нуди луксузен удобност и разновиден мебел options стил за секоја соба и место.ФУНКЦИЈА - Лесно чистење и еко - пријателски, не-вирусот, стабилност, безбедност и заштита на животната средина, мода напред за дизајн и шема?носи никаков простор за живот, око-фаќање на моделот дизајн килим различни акцент на вашиот постоечки оркестарот за најдобар визуелно влијание за НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - Нежно машина перат.За НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - Нежно машина перат.Опис : доволно Голема за децата да си играат Материјал : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорбира вода, е не се лизга, мека на допир, нежен пената, не топка, не избледуваат, средината interlayer е висока густина меморија сунѓер, кој ефикасно ја ублажува нога притисок Пакување листа : 1*се Игра мат Користиме високо квалитетни материјали и одличната изработка,се направи игра мат убава и издржливи.Дебела и меки,удобни за бебето лежи.Повеќенаменски : игра душеци, спиење влошки, седи перници за бебиња и убави украси, како и дозволете мало грешки поради прирачник за мерење.Ви Благодариме!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Перење совети : измијте се со рака и сува тоа е нормално.".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди