.

.

New
Правоаголникот Деца Килим Правоаголник Тепих Килим Убава Пеперутка Правоаголник Кат Мат Машина Перат Килим 24x16in

Правоаголникот Деца Килим Правоаголник Тепих Килим Убава Пеперутка Правоаголник Кат Мат Машина Перат Килим 24x16in

DEN 2179.20

Тековен
Во продавницата

ПРИЈАТНА Или совршен стави дома под кафе на маса, мал јадење сет, во кујна, или entryway, нуди луксузен удобност и разновиден мебел options стил за секоја соба и место.ФУНКЦИЈА - Лесно чистење и еко - пријателски, не-вирусот, стабилност, безбедност и заштита на животната средина, мода напред за дизајн и шема?носи никаков простор за живот, око-фаќање на моделот дизајн килим различни акцент на вашиот постоечки оркестарот за најдобар визуелно влијание за НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - Нежно машина перат.За НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - Нежно машина перат.Опис : доволно Голема за децата да си играат Материјал : Висока густина простор еластична памук interlayer, апсорбира вода, е не се лизга, мека на допир, нежен пената, не топка, не избледуваат, средината interlayer е висока густина меморија сунѓер, кој ефикасно ја ублажува нога притисок Пакување листа : 1*се Игра мат Користиме високо квалитетни материјали и одличната изработка,се направи игра мат убава и издржливи.Дебела и меки,удобни за бебето лежи.Повеќенаменски : игра душеци, спиење влошки, седи перници за бебиња и убави украси, како и дозволете мало грешки поради прирачник за мерење.Ви Благодариме!Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Перење совети : измијте се со рака и сува тоа е нормално.".

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди