.

.

New
Melos ID Нега на Топлина Свила Лосион 200ml [сет од 5]

Melos ID Нега на Топлина Свила Лосион 200ml [сет од 5]

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

За поправка на оштетена коса во боја-перм или t.PPT лосион.Топлината на фен или како е.Даде добар свилен допир со чувство на допир.Топлина свила смеса.Мазна и мазна завршница.Перм боја веднаш по косата е многу деликатна.Топлина Свила лосион, зеленчук ceramide, пченица, протеин за поправка на cuticle, која е вградена во топлина свила, создавање на коса, која не метежот, и се подготвува да лесно да се стил на косата.Растенијата ceramide, пченица, протеин : губење на засилување.Поправка компонента.NMF (навлажнувачки) филм од свила заробени влага, исто така, сува коса проследено со влага.Топлина свила PPT : додека филмот на свила затвор хранливи материи, дава природен сјај и во единство лесно коса.По шампон, беше применет на косата е лесно сува крпа, ве молиме да се исуши по бришење.Гребење и оток на главата, егзема, итн., Ве молиме да не ја користите кога не е абнормален.Ако иритација и други абнормалности во и по употреба во употреба се појави за да се прекине употреба, ве молиме консултирајте се со вашиот доктор или дерматолог.Кога тоа ќе го достигне нивото на очите, ве молиме веднаш исплакнете.Ве молиме чувајте ги надвор од дофат на деца.Ве молиме не го чувајте го на место каде што се изложени на високи температури или на директна сончева светлина.Вода, етанол, dimethicone, polyquaternium-10, dimethicone copolyol, (hydroxymethyl silyl propoxy) hydroxypropyl хидролизираат свила, хидролизираат глутен, sphingolipids, phospholipids, serine, глицин, glutamic киселина, аланин, лизин, аргинин, threonine, proline, СПС-Na betaine, BG, сорбитол, амино propyl dimethicone, polyquaternium -6, polysorbate 20.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди