.

.

New
Zenze Билни клима уред Kaffir Вар Суштината Маслиново Масло Пеперутка Грашок ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА СТРАНА на курирската служба DHL 250ml Havilah Сјајна Црна Мазна и Здрава Коса (Пак?

Zenze Билни клима уред Kaffir Вар Суштината Маслиново Масло Пеперутка Грашок ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА СТРАНА на курирската служба

DEN 10103.04

Тековен
Во продавницата

✘ Силна и здрава коса без сплит завршува.Ја прави косата состојба мека и сјајна, без да се подели завршува, и лесно да се води за секоја фризура стил. ✘ Препорачуваме Zenze е само формула косата балсам.Што ви помага да омекне коса без тежина. ✘ Тоа, исто така, помага да се направи фризури полесно.Е најважно, нема штетни супстанции како што се силиконски, SLS парфем, како и.Zenze е производ кој не е со експериментални животни.Пријателски со коса и исто така да бидат пријателски со животни. ✘ Ова е косата балсам дека не е толку тешка како многу.Брендот е слична на млеко крем.Тоа не е восок, не обложена додека косата е рамен.Напуштање на состојбата на косата, тоа беше чиста, омекнат Ниво на мекоста е нормално. ✘ Шише доаѓа во добра големина.Масти, симпатична, одговара раце.Шишето е јасно браун.Даде билни И уште види шампон во шише.Капакот е притиснато и влегоа без да го отворите капакот.Не грижете се дека капакот е скршен.Zenze Билни клима уред Kaffir Вар Суштина, Маслиново Масло, Пеперутка Грашок, 250ml Сјајна Црна Мазна, Здрава & Таложење на Косата Силна и здрава коса без сплит завршува.Ја прави косата состојба мека и сјајна, без да се подели завршува, и лесно да се води за секоја фризура стил.Шише доаѓа во добра големина.Масти, симпатична, одговара раце.Шишето е јасно браун.Даде билни И уште види шампон во шише.Капакот е притиснато и влегоа без да го отворите капакот.Не грижете се дека капакот е скршен.Препорачуваме Zenze е само формула косата балсам.Што ви помага да омекне коса без тежина.Тоа, исто така, помага да се направи фризури полесно.Е најважно, нема штетни супстанции како што се силиконски, SLS парфем, како и.Zenze е производ кој не е со експериментални животни.Пријателски со коса и исто така да бидат пријателски со животни.Ова е косата балсам дека не е толку тешка како многу.Брендот е слична на млеко крем.Тоа не е восок, не обложена додека косата е рамен.Напуштање на состојбата на косата, тоа беше чиста, омекнат Ниво на мекоста е нормално.Овој цвет мирис, не знам што мирисот е како.Но, по употреба не е емотивно "бев толку прекрасен !!".Но, нека чувство на косата мека, чиста, не се покажува, но тоа не е рамен.И клучот е во тоа им Помага да се хранам скалпот многу добро.Скалпот е во ред.Не, тоа не е премногу сува.Љубов.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди