.

.

New
Црна Кањонот Чоколадо Опфатени Цимет Мечки Миризливи Коса Detangler, 4 Мл (2 Парчиња)

Црна Кањонот Чоколадо Опфатени Цимет Мечки Миризливи Коса Detangler, 4 Мл (2 Парчиња)

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мирис : Чоколадо Опфатени Цимет Мечка (Сладок крем, чоколадо на цимет мечка база).Црна Кањонот Коса Detangler со Маслиново Масло loosens и подмачкува јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 4 Мл Шише (2 Парчиња).Мирис : Чоколадо Опфатени Цимет Мечка (Сладок крем, чоколадо на цимет мечка база).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди