.

.

New
Деми Millea-време клима уред 1800ml рефил

Деми Millea-време клима уред 1800ml рефил

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Земја на потекло : Јапонија.Производ вовед Опис на Производот "Деми Mireamu клима уред рефил 1800ml" е физичко малку кисели клима уред прави од растително масло.Во блага до косата и раката на кожата, го подржува салон работа.Рефил.Контакт Деми Козметика ТЕЛ : 0120-68-7968 земе Користење на соодветен износ во вашата дланка, ве молиме исплакнете откако ќе се остави за некое време и се фаќа за добро на целата коса.Нула во Белешка 1. скалпот, оток, ве молиме не користете кога ќе има егзема, како што се абнормални. 2. Кога тоа ќе го достигне нивото на очите, ве молиме веднаш исплакнете. 3. Кога иритација и други абнормалности во текот на и по користење и употреба се појави, да го прекине употреба, и се препорачува да се консултирате со лекар и кожата. 4. Чувајте ги надвор од дофат на рацете на децата. 5. Екстремно топли или ладни места, ве молиме да не задржи во директна сончева светлина.Израмните торба кога многу од рефил 1. износ, Фатете по средината со двете раце, ве молиме дополнете. 2. околу капа во рацете на една страна кога помалку останатите, Фатете го дното со друга страна, ве молиме дополнете. ?Содржината или се среќаваме од предната и задната страна од пакет влезе државата многу, кога да го зграби силно, постои можност дека и содржината на менито што се надвор.Ве молиме да бидете внимателни. * Овој производ е за рефил.Ве молиме да го користите рефил во еден посветен сад секогаш. - Па како да не се меша со други производи, ве молиме да рефил од за да проверите на сад. ?Сад е испран, ве молиме да рефил од сушени доволно. - Рефил по е, ве молиме да секогаш се стегне капа. - Рефил по, ве молиме имајте на серискиот број, кој е отпечатен на пакувањето.Во времето на барање, тоа може да се бара.Компонента Вода, dimethicone, cetyl алкохол, маслиново масло, Sutearutorimoniumukurorido, етанол, хидролизирани колаген, јаболкова киселина, праска leaf екстракт, glycyrrhizin киселина 2 K, Behentorimoniumukurorido, глицерил стеарат, oleyl алкохол, oleth -82, BG, methylparaben , парфем Земја на потекло Јапонија суровини и компонента вода, dimethicone, cetyl алкохол, маслиново ои.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди