.

.

New
Црна Кањонот Луди Миризливи Косата Балсам, 16 Оз

Црна Кањонот Луди Миризливи Косата Балсам, 16 Оз

DEN 626.40

Тековен
Во продавницата

Мирис : Луди (На alluring мешавина од килибар, лотос цвет и калинка).Црна Кањоните Црна Кањонот Argan Масло На Косата Балсам.Достапни во 1000 мирис опции.Црна Кањонот хидратантен коса климатизери се полни со антиоксиданси и витамини за да го хранам, поправка, и хидрат коса. 16 Оз Шише.Мирис : Луди (На alluring мешавина од килибар, лотос цвет и калинка).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди