.

.

New
Пријателство Пијалаци Салфетки Сет: Пакет од 32 Коктел Салфетки во Пријатели се Избрани Семејство Дизајн

Пријателство Пијалаци Салфетки Сет: Пакет од 32 Коктел Салфетки во Пријатели се Избрани Семејство Дизајн

DEN 143.76

Тековен
Во продавницата

Пријателство Коктел Салфетка Пакет Вклучува (32) Коктел Пијалаци Салфетки.Хартиените салфети функција насловот "Пријатели Се Избрани Семејство".Премиум 2-ply лицето на квалитетот на хартиени салфетки.Додадете еден допир на боја и забава во се-заедно користење на овие whimsical пијалаци салфетки.Совршен за секој случај каде што ќе го прослават пријателство - Божиќ, Нова година, Дегустација на Вино Партија, Булчински Туш, Bachelorette Партија, и повеќе. "Пријатели се Избрани Семејство" Тематските Коктел Салфетки Set - Пакет Вклучува (32) Коктел Пијалаци Салфетки на истиот дизајн.Додадете еден допир на боја и забава во се-заедно користење на овие whimsical пијалаци салфетки.Совршен за секој случај каде што ќе го прослават пријателство - Божиќ, Нова година, Дегустација на Вино Партија, Булчински Туш, Bachelorette Партија, и повеќе.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди