.

.

New
DIY Сликарство Сет, Целосна Вежба за Полнење Слика за Дневна Соба за Дома Ѕид Оркестарот Подарок Дома Ѕид Оркестарот

DIY Сликарство Сет, Целосна Вежба за Полнење Слика за Дневна Соба за Дома Ѕид Оркестарот Подарок Дома Ѕид Оркестарот

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Дијамант сликарство има светлосен ефект во текот на ноќта и обезбедува топол амбиент за вашата соба.Тоа може да се користи како добра поминување на времето и активност во слободното време и можете да го направите со вашата фамилија и пријатели.Живописни визуелен ефект со шарени посебен облик на дијаманти и уникатни сјај смола со sequins.Целосна вежба сликарство е многу погодна за декорација соби, спални соби, канцеларии, итн.Одгледување на децата е во рацете на вештините и подобрување на нивното разбирање на боја и естетика.Функција : 1. сликарството има светлосен ефект во текот на ноќта и обезбедува топол амбиент за вашата соба.2. Целосна вежба сликарство е многу погодна за декорација соби, спални соби, канцеларии, итн.3. Тоа може да се користи како добра поминување на времето и активност во слободното време и можете да го направите со вашата фамилија и пријатели.4. Живописни визуелен ефект со шарени посебен облик на дијаманти и уникатни сјај смола со sequins.5. Одгледување на децата е во рацете на вештините и подобрување на нивното разбирање на боја и естетика.Спецификација : Предмет Тип : Сликарство Материјал : Canvas Product Големина : Прибл. 30x40cm / 11.8x15.7in Weight : Прибл. 75g / 2.6 oz Applicable Сцени : спална соба, ходникот, трпезарија, дневна соба, итн.Пакет Листа : 1 x Painting1 x Plate1 x Glue1 x Tweezer1 x Pen8 Кеса x Додатоци .

Останатите карактеристики

Item Type:
Painting
Material:
Canvas
Product Size:
Approx. 30x40cm / 11.8x15.7in
Weight:
Approx. 75g / 2.6oz
Applicable Scenes:
bedroom, hallway, dining room, living room, etc.
Package List:
1 x Painting :
1 x Plate :
1 x Glue :
1 x Tweezer :
1 x Pen :
8 Bag x Accessories  :
Обновено

Слични понуди