.

.

New
Kidscool Простор Симпатична Бебе Тексас Комбинезони,Малку Деца Везени Мода Жан Панталони

Kidscool Простор Симпатична Бебе Тексас Комбинезони,Малку Деца Везени Мода Жан Панталони

DEN 167.76

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тексас,Памук.Копче-Крај затворање.Цвет Везени,навива нозе дизајн со флорални обвивка,симпатична и стилски фармерки панталони.Голема лигавче џеб,2 џебови со флорални вез,симпатична и модни тексас панталони.Прилагодливи рамо ремени со метални копчиња,лесно и брзо се менува.Answer : ___________________________ Note : Возраст спектар големина е само за референца,ве молиме проверете детали големина во опис на Производот и да изберете вистинскиот!.Забелешка : Препорачливо е да се купи од Kidscool,Подобар Квалитет гарантиран и дарот На возраст спектар големина е само за референца,ве молиме проверете детали големина и изберете вистинскиот ви Благодариме за вашиот вид разбирање Детали големини : 1cm=0.39 инчен Големина 18-24 Month(2 T) : Панталони должина : 45.0 cm Половината : 53.0 cm Хип : 62.0 cm Пред кабина : 18.5 cm Назад кабина должина : 24.2 cm Големина 2-3 Years(3 T) : Панталони должина : 49.0 cm Половината : 55.0 cm Хип : 64.0 cm Пред кабина : 19.0 cm Назад кабина должина : 24.8 cm Големина 3-4 Years(4) : Панталони должина : 54.0 cm Половината : 57.0 cm Хип : 66.5 cm Пред кабина : 19.6 cm Назад кабина должина : беа 25,5 cm Големина 4-5 Years(5) : Панталони должина : 59.0 cm Половината : 59.0 cm Хип : 69.0 cm Пред кабина : 20.2 cm Назад кабина должина : 26.2 cm Големина 5-6 Years(6) : Панталони должина : 64.0 cm Половината : 61.5 cm Хип : 72.0 cm Пред кабина : 20.8 cm Назад кабина должина : 27.0 cm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди