.

.

New
Zixinz Компресија Извори Дијаметар на Механички Притисок Пролет Жица 1.5 mm / Надворешниот Дијаметар на 12 милиметри Компресирани Пролет се Врати Пролет Добра Флексибил?

Zixinz Компресија Извори Дијаметар на Механички Притисок Пролет Жица 1.5 mm / Надворешниот Дијаметар на 12 милиметри Компресирани

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Висока пластичност, униформа проред, униформа сила, стабилна еластичност.Мазна површина, добра флексибилност.Големина : кабел со дијаметар (1.5 мм), надворешниот дијаметар (12mm), должина (10-100mm).Материјали : Пролет Челик.Quanity : 10 компјутери / 5 компјутери.Механички притисок пролет жица со дијаметар од 1,5 mm / надворешниот дијаметар на 12 милиметри компресирани пролет ослободување пролет се врати пролет Име : Пролет/Компримиран Притисок Големина : кабел со дијаметар (1.5 мм), надворешниот дијаметар (12mm), должина (10-100mm) Материјал : Пролет челик.Површински третман : не се третира.Quanity : 10pcs / 5pcs Производ Функција : компресија пролет е направен од висок квалитет на пролет челик, анти-замор, тешко; голема сила и издржливост.Различни Големини Големината Објаснување : Големина означување : D : D (кабел со дијаметар) * D (надворешен дијаметар) * L (должината) На пример : 1 x 11 x 10 (кабел со дијаметар од 1 mm, надворешниот дијаметар е 11 mm, а должината е 10 мм.).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди