.

.

New
Juvielich 15Pcs Компресирани Пролет,Жица со Дијаметар од 0,05,OD 0.31,Слободни Должина 0.98 Пролет Челик Продолжен Серпентина Компресија Пролет

Juvielich 15Pcs Компресирани Пролет,Жица со Дијаметар од 0,05,OD 0.31,Слободни Должина 0.98 Пролет Челик Продолжен Серпентина

DEN 155.76

Тековен
Во продавницата

【Димензија】- Жица со Дијаметар : 1.2 mm/0.05"; Надворешниот Дијаметар : 8mm/0.31"; Слободни Должина : 25мм/0.98". 【Висок Квалитет】- Направени на пролет челик,се одликува со висока еластичност и добра прецизност, инсталирани мали димензии и генерирање на силна сила. 【Предност】- Компресија пролет пролет челик има добри механички својства, отпорност на топлина, нема рѓа, без деформација, униформа проред, униформа стрес,висока температура отпор. 【Широка Примена】- Компресија пролет челик жица пролет се користи за сè, од апарати за дома на моторни опрема, моторни и опрема, алатки и сл. 【Пакет Содржина】-15pcs x Компресирани Пролет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди