.

.

New
Juvielich Оптоварување Мувла Компресија Умре Пролет Долго Спирала Печат Екстра лесно Оптоварување за Механичка Опрема 3D Печатач Додатоци Сина 30мм 1PCS

Juvielich Оптоварување Мувла Компресија Умре Пролет Долго Спирала Печат Екстра лесно Оптоварување за Механичка Опрема 3D

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

ГОЛЕМИНА : Надворешниот Дијаметар : 25мм/0.98";Внатрешен Дијаметар : 12.5 mm/0.49";Слободни Должина : 30мм/1.18".МАТЕРИЈА : Направен од Пролет челик,површината е обоен,не е лесно да ' рѓа,се повеќе издржливи.ФУНКЦИЈА : Мувла извори усвојат затворени дизајн,правоаголен пресек,и потешко отколку обичните извори;Тие имаат карактеристики на малата големина и висока прецизност.ПРОИЗВОД АПЛИКАЦИЈА : Мувла извори се користат главно во мувла машини на шприцоване машина,како што се 3 D печатач загрева кревет,кои се многу погодни за висок стрес апликации,како и разни извори и други апликации.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 1 PCS x Компресија Мувла Умре Пролет.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди