.

.

New
C&C Шест Вез Влакно Конец 8.75 Дворови-Carnation Многу Светлина

C&C Шест Вез Влакно Конец 8.75 Дворови-Carnation Многу Светлина

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Палта Капчиња. 073650806483. C11-3125. ПАЛТА&КЛАРК-Шест Вез Влакно Конец.Овој брилијантен шест влакно делив темата е направен од mercerized, долго главен памучни влакна и е совршен за сите ваши игла уметност проекти.Овој пакет содржи дваесет и четири 8.75 yd skeins.Увезени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди