.

.

New
SELCRAFT 14 Разновидниот Бои Памук Везови Конец Mercerized Египетски Памук Боја Варијанта, Мулти Боја Крстот Бод Занает Тема Модел 3481

SELCRAFT 14 Разновидниот Бои Памук Везови Конец Mercerized Египетски Памук Боја Варијанта, Мулти Боја Крстот Бод Занает

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Боја Детали : ***************ви Благодариме за посетата! ***************. 14 Бои по pack This Разновидниот Overdyed Везови Конец е премиум квалитет на конец,Шест-Srands тема направени од долго-главен 100% Египетски памук,најдобрите квалитет во светот за везана теми.6 Насоки 100% Чист Памук Skeins, еден насоки може да се користат за пофини Рака Вез, Крстот Крои, Crewel, Капчиња, Плетење на Косата, Прислушување, Игла Точка вежбање.Користете го тоа со комбинација со Волна, Металик Конец, Свила Конец и Rayon Тема floss Guaranteed Colourfast тема.Уживајте во создавање на вашата следна работа на уметноста со овие супериорен квалитет, убаво помеша нијанси.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди