.

.

New
XLDYM 3 во 1 Мултифункционален Градите Проширувач за мажи и Жени, Вклучувајќи Grippers Рака Вежба Рака Exerciser & Еластична Подножјето на Возилото Вежба Седат прозорци на Вози

XLDYM 3 во 1 Мултифункционален Градите Проширувач за мажи и Жени, Вклучувајќи Grippers Рака Вежба Рака Exerciser & Еластична

DEN 1274.64

Тековен
Во продавницата

★ Високо-квалитетни материјали : пролет материјал е направен од јаглероден челик, има одлична еластичност, цврстината и издржливост, не е лесно да се деформира, и има долг животен век.На педалата и рачка на tensioner се направени од високо-сила, не се лизга PP материјал.Погоден за секое ниво на сила обука. ★ Висока јачина јаглероден челик жица пролет : Постојат пет извори кои што може слободно да се отстранат, пет, четири и три извори.Можете да изберете на интензитетот на тренингот, која одговара на вашата ситуација (не помалку од 3 препорачува). ★ Ергономија : дршката и подножјето тока може да се вклопат со ергономски дизајн, кој е удобно да се одржи и ефикасно спречува рацете и нозете од лизгање.Долгорочна употреба, ќе не направи да се чувствувате непријатно, тоа ќе се подобри мускулната координација, издржливост и флексибилност. ★ Пренослив Дизајн : Преносни педалата exerciser со мала тежина и малку сила.Лесен за транспорт и чување.Можете да го користите дома, канцеларија, хотел, салата или додека патуваат. ★ Мулти-функционални : согорува масти и ги зајакнува мускулите.Ова е одличен начин за да согорувате масти, изградба на мускулна сила, како и зајакнување на прстите и рацете.Подобрување на координацијата, издржливост, флексибилност и обука во различни мускулни области (на пример, нозете, рацете, glutes, итн.).Производот Категорија : Rally Material : пластични + пролет steel Size : 67.5 * 32 * 2.8 cm Weight : 1200 gramsdescription : 100 сосема нов и висок квалитет.Пластична рачка дизајн, лесно да се зафат.Тоа е многу погоден за подобрување на контрола, половината сила, и градите за проширување, итн.Многу погодна за лични потреби на почетници и професионалци.5 извори може да се приспособат како што е потребно (како сила се зголемува, само се зголеми тензијата).Тоа се користи за влечење, алчни и проширување за зајакнување на мускулите на телото.оценки : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-3 см мерење на отстапување.2. Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликата.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1x Митинг.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди