.

.

New
2 Парчиња корејски Децата Шноли Мода Слатка Девојка Принцеза Црвено Серија Решетки Точка Овална Duckbill Клип Коса Додатоци

2 Парчиња корејски Децата Шноли Мода Слатка Девојка Принцеза Црвено Серија Решетки Точка Овална Duckbill Клип Коса Додатоци

DEN 563.04

Тековен
Во продавницата

Силни и издржливи коса костец за жените.Направени од премиум пластика со еластични метални пролет.Овие коса додатоци ќе не браздата на вашата коса без да се загрозат контрола за разлика од ластичињата бендови, вашата коса ќе не budge по носењето на овие клипови.Косата затворач има силни вилици, што ја чува вашата коса до целиот ден и тоа е многу удобно, меки, лесни и лесни за употреба.Тоа работи најдобро за долга коса, кратка коса, права коса, кадрава или брановидна коса, тенка коса, средна густа коса, густа коса, и екстра дебели долга коса.Шаблон Тип : striped Department Име : Children Type : Barrettes Gender : Girls Style : Fashion Material : Како Shown Item Тип : Headwear Gender : Girls Style : Fashion Occasion : Роденден Gift Size : Како Shown Color : Како Shown Package : Opp вреќа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди