.

.

New
Косата Clippers за Мажите, Титаниум & Керамички T Нож Outliner Cordless Clippers за Коса за Сечење, 2-Брзо Полнење на Косата Тример Берберот Чешлање Комплет Водоотпорен со 4 Водич Чеш?

Косата Clippers за Мажите, Титаниум & Керамички T Нож Outliner Cordless Clippers за Коса за Сечење, 2-Брзо Полнење на Косата

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Оваа Meriglare Коса Clippers е надградена верзија во споредба со старата верзија.Со 2-брзо прилагодливи switch копчето, тоа е погодна за двете деца тинејџер и на возрасните.Во споредба со старата верзија, овој коса clipper додава индикатор за полнење на телото.Кога на црвено светло е вклучено, тоа значи дека тоа треба да се наплаќа.Кога зелено светло е вклучено, тоа значи дека тоа е целосно наполнета.Во споредба со старата верзија, овој коса намали алатка се зголеми на топлина дисипација дупки, која има силна топлина дисипација и нема да му наштети на кожата по долгорочна употреба.Во споредба со старата верзија, овој коса clippers става switch копчето во телото, што е полесно да се претвори во тоа. 1 X Коса Clipper. 4 X Водич Чешли. 1 X USB Кабел. 1 X Чистење Со Четка.Оваа Meriglare Коса Clippers е надградена верзија во споредба со старата верзија.Со 2-брзо прилагодливи switch копчето, тоа е погодна за двете деца тинејџер и на возрасните.Во споредба со старата верзија, овој коса clipper додава индикатор за полнење на телото.Кога на црвено светло е вклучено, тоа значи дека тоа треба да се наплаќа.Кога зелено светло е вклучено, тоа значи дека тоа е целосно наполнета.Во споредба со старата верзија, овој коса намали алатка се зголеми на топлина дисипација дупки, која има силна топлина дисипација и нема да му наштети на кожата по долгорочна употреба.Во споредба со старата верзија, овој коса clippers става switch копчето во телото, што е полесно да се претвори во тоа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди