.

.

New
Hawwwy Спирала Боби Игли - 8 Pack Спирала Коса, Игли

Hawwwy Спирала Боби Игли - 8 Pack Спирала Коса, Игли

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

???????????????? ???????? ???????????? - Спин Игли за коса од HAWWWY се нов начин да ги боби pin!Косата спирали направи тоа брзо и удобно за вас да се скроти на вашата коса во пунџа - на кифла создателот за коса, кои треба во вашиот живот.ПУНЏА СО ПРЕСВРТ - Како што сугерира името на нашата пресврт иглички се за разлика од да старомоден боби pin.Спин нив во вашата коса и вашиот пунџа е заштитена со заоблени совети и флексибилен материјал ќе едвај дури и не се забележи во вашата фризура. ???????????????????????? - Косата пресврти спирали се идеални за чување на вашата фризура непроменети во текот на денот!Единствена форма држи цврста контрола врз вашиот насоки на косата - Само 2-3 спин pin ќе ја заврши работата на 20 боби иглички.ИЗДРЖЛИВИ - за Разлика од нормалните пунџа боби игли / пунџа иглички нашата коса пресврт игли се состои од силен легура кој ќе издржи повеќе од пластични се користи од страна на конкурентите.Пробајте го ова за себе и да видиме колку подолго нашата коса завртки минатата, во споредба.НАПРАВЕНИ ЗА СЕКОЈ ТИП НА КОСА - Тоа не е важно ако сте во потрага за боби игли за густа коса или боби игли за тенок воздух, нашата коса завртки за бухти одам на работа, додека се нежни за да вашата коса.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди