.

.

New
40 Компјутери Пластични У Облик на Косата Игли Зафат Иглички Брзо Спирална Плетенка на Косата Пресврт Стил Клип Pin за Дама, Девојка, Жени (Црна + Браун)

40 Компјутери Пластични У Облик на Косата Игли Зафат Иглички Брзо Спирална Плетенка на Косата Пресврт Стил Клип Pin за

DEN 1653.60

Тековен
Во продавницата

Лесно Коса Updo Игли - Мода и едноставен косата алатка.Едноставно пресврт вашата коса да облик ви се допаѓа, а потоа се стави на клипот pin за да се задржи вашата коса стил за еден период на време.Pratical Косата Додаток -Овие Пластични У Облик Боби Иглички ќе го направат вашиот фризура изгледа прекрасно во секој прилики.Може да се одржи долга коса и густа коса добро.Широко Апликација - Одлично за свадби, партии, date night, празници и секојдневниот живот.Идеален за девојки и жени.Најдобри косата tools.У Облик на Косата Игли Рефус - Доаѓаат со 40 Парче У Облик на Косата Игли. 20 Парче Црна Зафат Коса, Игли и 20 Парче Браун Зафат Косата Игли.Одлично за појавување на различни боја на косата.Durable Material - Изработени од Квалитетни Пластични.Секоја У Облик на Косата Pin Големина е 3.5 инчен/ 9 см во должина и 0.8 инчен/ 2 см во ширина.Лесен и Пренослив.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди