.

.

New
Дрвени Коса Клипови 2 Парчиња Дрвени Barrettes за Жените Селтик Коса Стап Полиран Дрво Коса Pin Ретро Гроздобер Коса Додатоци за Жени, Девојки и Мажите Долга Коса, 2 Стилов

Дрвени Коса Клипови 2 Парчиња Дрвени Barrettes за Жените Селтик Коса Стап Полиран Дрво Коса Pin Ретро Гроздобер Коса Додатоци

DEN 470.16

Тековен
Во продавницата

Удобно да се носат : косата pin клуч е направен од сигурен дрво, силен и цврст, не е лесно да се деформира или пауза, со мазна површина, обезбедување на вас со удобна носи искуство, како и да издржи долготрајната употреба.Монтирање на повеќето : косата pin дрво е погоден за повеќето различни типови коса, без разлика дали вашата коса е права или кадрава, густа или парична казна, кафеава или русокоса; На ткаење дизајн изгледа домот и деликатна, водење на вашата коса изгледаат tidier и додавање на вашиот шарм.Топло совети : секоја од овие дрвени влакна barrettes со стап може да имаат различна текстура и боја и боја ќе стане подлабоко и повеќе убави со користење на времето; ве Молиме имајте во предвид ова пред купување.Повеќе апликации : овие украси за коса за жени одговара и на жените и на мажите, која може да се примени за многу цели, како што свадба партии, роденден партии, клуб активности, пријатели собири, proms, концерти, перформанси, cosplay и така натаму.Пакет се вклучени : ќе добиете 2 парчиња од дрвени влакна стапчиња за јадење со различни стилови, софистицирани и шармантна, на состанокот на вашата дневна носи потреби; Споделување на другиот со вашите пријатели исто така е дозволиво.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди