.

.

New
Под Оклоп Унисекс-Дете Основно Училиште Џет 2019

Под Оклоп Унисекс-Дете Основно Училиште Џет 2019

DEN 1319.76

Тековен
Во продавницата

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу средината на врвот од лак.Mesh & текстил горниот комбинација за breathability & поддршка.Лиен пета конструкција со инженерните перфорации за додаден за вентилација.TPU филм пети капа за дополнителна заштита & издржливост.Умре сече ЕВА sockliner обезбедува underfoot амортизирање & поддршка.Компресија моделирани ЕВА midsole обезбедува лесен & одговорно возење.Mesh & текстил горниот комбинација за breathability & поддршка.Лиен пета конструкција со инженерните перфорации за додаден за вентилација.TPU филм пети капа за дополнителна заштита & издржливост.Умре сече ЕВА sockliner обезбедува underfoot амортизирање & поддршка.Компресија моделирани ЕВА midsole обезбедува лесен & одговорно возење.Гумени outsole со уникатни влечење шема за странични движења & максимална контрола.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди