.

.

New
Најк во машка Кошарка Чевли

Најк во машка Кошарка Чевли

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Перфорирана кожа горниот, синтетички материјал и материјал за утеха, поддршка и breathability.Класичен пред облик на трговци со Nike Air единица во петицата обезбедува безвременски тапацир од parquet на улиците на градот.На Jumpman бренд везени на пета и Jumpman логото везени на јазикот даде ексклузивна допир.Јордан чевли, практично и модерно.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди