.

.

New
3 Парчиња за домашни Миленичиња Куче Хавајски Кошула Лето Кул Кученце Маици Кутре Хавајски Плажа Облека со Пет Лето Сламена Шапка и Златен Синџир Јака за Мали до Го?

3 Парчиња за домашни Миленичиња Куче Хавајски Кошула Лето Кул Кученце Маици Кутре Хавајски Плажа Облека со Пет Лето Сламена

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ќе добиете : 3 различни работи, вклучувајќи Хавајски т-маица, а пет сламена шапка и милениче злато синџир јака, која е погодна за вашето куче е секојдневно носење; Тоа, исто така, се вклопува фотографија, перформанси и кучето покажува; Вашето куче ќе изгледа кул во овој сет на куче Хавајски носии.Соодветна големина : кул милениче shirt е направен од полиестер ткаенини, одговара на повеќето домашни миленици, големината на врат должина прибл. 36 см/ 14.17 инчи, градите дебелина е 55 cm/ 21.65 инчи, назад должина 36 см/ 14.17 инчи; ве Молиме мерка на домашно милениче големина пред да нарачате; Кога кучето носи тоа, тоа е дише и нема да предизвика голем товар за куче.Симпатична сламена шапка : оваа капа е изработена од слама, не само што може да се носи со вашето домашно милениче кога игра на плажа, но исто така, кога се случува надвор; На сламена шапка може да се избегне сонцето и тој е опремен со прилагодливи јаже, која може да се прилагоди според кучето е вратот.Домашно милениче се лизга синџир : класичен синџир е направен од пластични материјали; Кога тоа носи, тоа нема да биде премногу тешка за да се направи куче непријатно, што го прави вашето домашно милениче да изгледаат кул и атрактивни; Тоа се совпаѓа со кошула и капа за да се направи вашите блиски пријатели шармантна; Во прилог, тоа исто така може да бидат заменети со други украси, како што кучето очила за сонце, така што вашето домашно милениче може да биде примамливо на плажа.Внимателен подароци : Хавајски кошула, пет сламена шапка, и пластични златен синџир костуми се значајни подароци за вашето домашно милениче е роденден, Божиќ, ноќта на Вештерките, и други празници; Во исто време, тие исто така може да се примени како фото облека, да се остави повеќе топли спомени помеѓу вас и вашето домашно милениче.Прекрасна милениче фотографија реквизити : Пет одговара вклучуваат Хавајски кошула, пластични синџир и слама милениче шапка.Овој вид на миленичиња костим одговара на повеќето домашни миленици и ги прави да изгледаат кул.Фотографии од вашето куче и мачка.Одмор стилови : Миленичиња куче Хавајски облека во голема мера може да ги привлече луѓето внимание преку светли бои и дезени.Ги прават погодни за повеќето прилики или лето плажа носат.Во исто време, можете и да ги споделувате облека со вашите пријатели кои имаат домашни миленици.

Останатите карактеристики

Material:
plastic, straw, polyester fabrics
Color:
as shown in pictures
Size:
as shown in pictures
Package includes:
1 x Hawaiian shirt :
1 x Plastic chain :
1 x Straw hat :
Warm notes:
Due to manual measurement, please allow slight errors in size. :
Due to the different monitor and light effect, the actual color may be a little different from the picture's. :
Обновено

Слични понуди