.

.

New
Nulairt Суичери за Жените,Диносаурус Печати Pullover Џемпер Долг Ракав Графички Блузи Crewneck Секојдневен Блузи

Nulairt Суичери за Жените,Диносаурус Печати Pullover Џемпер Долг Ракав Графички Блузи Crewneck Секојдневен Блузи

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.crewneck sweatshirt гроздобер. ▶▶Испорака : Препорачана превозот : 3-5 дена.Стандард на превозот:10-20 дена.Можете да изберете она што ви треба. ▶▶За Големина : Големина работи мали, ве молиме обратете се на големината на табелата во сликата да се избере вистинската големина, препорачуваме да изберете поголеми 1-2 големина.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење.crewneck sweatshirt жените затворање.Рака Мие Само. ➤Мек материјал : Ова се жените sweatshirt е направен од висок квалитет на памук мешавина, е мека ткаенина, кожа-пријателски, здрав, многу удобно за вас да се носат во есен , зима и пролет. ➤Стилски графички : гроздобер графички pullover sweatshirt е многу симпатична и fashinable.женска crewneck суичери,лабава pullover sweatshirt,долг ракав круг вратот,pullover блузи,лесни удобен pullover блузи,лабава туника врвот,графички падне tee кошула,плус големина sweatshirt за wome ,2021 пролет sweatshirt,цртан филм графика sweatshirt,т кошули за жените графички. ➤Моден сите-натпревар : дизајн на оваа мода sweatshirt е чисто, стилски,оваа лабава преголеми sweatshirt блузи е погодна за повик за дневно/ travel/ home/ одмор/ shopping/ street/ партија/ отворено/ клуб да се носат.можете да го носат на лесни sweatshirt pullover со пар фармерки,шорцеви и сл.нејзините исто така prefect подарок за жена, мајка, ќерка, сестри, пријатели. ➤Чистење предлог : Рачно перење, машина за миење ако е потребно, ве молиме машина за миење одделно од бела облека за да се избегне боја бледнее и загадување. ➤Услуга : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања.Ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата!Да се направи нашите клиенти satisfed е нашата цел услуги засекогаш!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди