.

.

New
Пареа Облека на Жените UPF 50+ UV Заштита од Сонце Долг Ракав Перформанси Редовно Одговара на Т-Маица за Спорт и Отворено

Пареа Облека на Жените UPF 50+ UV Заштита од Сонце Долг Ракав Перформанси Редовно Одговара на Т-Маица за Спорт и Отворено

DEN 574.80

Тековен
Во продавницата

Микрофибер Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Постојана Заштита : На Upf 50+Uv/Заштита од Сонце Технологија Блокира Сончевите Зраци И Е Изграден Во Ткаенина, за Разлика од Други Маици.Нашите Ткаенина Се Препорачува Од Страна На Рак На Кожата Фондацијата Како Ефикасен Ув Protectant.Перформанси Носат : Лесни 100% Микрофибер Полиестер Џерси-Како Кошула Со Чиста Техника Влага-Wicking Технологија, Која Е Постојано Исполнет Со Ткаенина За Да Ги Задржи Ќе Се Исуши.Анти-Мирис Технологија Ви Држи Свежи И Мирис За Слободни.Активен Начин На Живот : Изграден За Спортски Активности Како Пливање, Риболов, Трчање, Планинарење, Играње Софтбол, Или Едноставно Седи На Плажа Во Текот На Целиот Ден.Оваа Маица Обезбедува Оптимална Заштита За Било Отворено Активност Како Косење На Трева Или Градинарство.Одговара Карактеристики : Set-Во-Рамо Изградба Обезбедува Одлично Се Вклопуваат И Природен, Додворувања Форма.Тоа Е Точно, До Големина Во Рамото И Потенок Фитинг Низ Телото.Се Однесуваат На Нашата Големина На Табелата Во Производ На Слики За Да Ги Најдете Твоите Најдобри Одговара.Најдобра Нега : Рачно Или Во Машина За Миење Со Ладна Вода И Се Откажам Сува.Со Цел Да Се Задржи Квалитетот На Кошулата, Ткаенина Омекнувач Не Е Потребен И Не Се Препорачува.Заштита Од Сонце Својства Се Подобрени По Неколку Мие И Се Носат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди